Monopoly Gamer: Mariokart

143,95 zł
Brutto

Weź udział w wielkim wyścigu razem z braćmi Mario. Przejedź przez całe grzybowe królestwo łapiąc wzmocnienia, rzucając muszlami i zostawiając za sobą skórki po bananach na których wywrócą się twoi rywale. Ta nowa edycja monopoly wprowadza dostatecznie dużo nowości aby całkowicie odświeżyć i przyśpieszyć powszechnie znaną formułę.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wciel się w Mario, Luigiego, Toda lub Peach podczas wielkiego wyścigu po grzybowym królestwie, w znanej i lubianej formule monopoly. Rozgrywka względem oryginału oferuje nie tylko nowy klimat gry ale również znaczące zmiany mechaniczne z zachowaniem podstaw rozgrywki monopoly.

Każdy z dostępnych bohaterów ma swoją unikatową zdolność pozwalającą mu na zdobycie przewagi nad resztą, czy to za pomocą zdobycia dodatkowych monet (waluta w grze) czy ograniczając ruch przeciwnika. Za każdym razem kiedy gracz wykonuje rzut na ruch, dorzuca jeszcze jedną specjalną kostkę która informuje czy będzie można użyć zdolności postaci.

Poza standardowymi nieruchomościami do kupienia za monety, na planszy znajdziemy również obszary zapewniające doładowania dla naszej postaci takie jak dodatkowa ilość monet czy dodatkowy ruch, co do samego pola start jeżeli któryś z graczy przejedzie przez nie, wtedy rozpoczyna wyścig który może zapewnić kolejne bonusy zwycięzcy wyścigu.

1703

Opis

Liczba Graczy
2-4
Wiek
8+