Eksplodujące Kotki: Edycja tylko dla dorosłych

80,95 zł
Brutto

Spuścić koty ze smyczy! niech ograniczenia wiekowe nie ograniczają autorów, a ich pomysły płyną przesycone mrocznym humorem, żartami o pierdzeniu i seksie, a ptaki niech nabiją fajkę pokoju substancjami psychodelicznymi. Uwaga! Autorzy na wolności artystycznej, wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Eksplodujące Kotki: Edycja tylko dla dorosłych to nowa edycja uwielbianego imprezowego hitu, która wchodzi w wyczekiwaną kategorię wiekową 18+ co oznacza że autorzy zostali spuszczeni ze smyczy, tworząc ponad pięćdziesiąt kart naszpikowanych humorem odpowiednim tylko dla dorosłych, w tym granie na trąbce za pomocą pierdów, rozrywanie żywcem przez króliki czy karta NIE! w postaci wpychania na siłę owoców w usta innej postaci.

Rozgrywka pozostała taka sama jak w przypadku podstawowej wersji gry, w dobranych kartach szukaj sposobu na podłożenie świni innym graczom tak aby dobrali eksplodującego kotka, samemu starając się uniknąć wybuchowego sierściucha.

Jeżeli posiadasz podstawową wersję gry możesz śmiało je połączyć tworząc jedną mega rozgrywkę albo nowego potwora frankensteina.

1739

Opis

Liczba Graczy
2-5
Wiek
18+
Czas gry
15 min