To ja go tnę!

89,95 zł
Brutto

Przed rzuceniem kośćmi należy zebrać drużynę. A może to miało było coś o drodze? Nieważne, w tej grze nie chodzi o drogę, ale o jednorożce.

Ilość

To ja go tnę jest kolejną grą od twórców Odjechanych jednorożców, którzy postanowili dać nam kolejny tytuł będący obowiązkową pozycją dla graczy którzy lubią przyjść na imprezę do znajomych z dobrą planszówką.

Po raz kolejny towarzyszyć nam będzie znana i lubiana oprawa graficzna charakterystyczna dla odjechanych jednorożców tym razem wykorzystująca motywy fantasy oraz RPG. Nie zabraknie także humoru wyśmiewającego znane motywy z uniwersów fantasy czy mechanik klas postaci.

Przed rozpoczęciem gry każdy z graczy wybiera swojego przywódcę drużyny który zapewni nam stałe premie takie jak dodatkowa akcja do wykorzystania na konkretną klasę kart czy klasyczny przerzut kości. W swojej rudzie gracz ma do wykorzystania dwie akcje które może poświęcić na dobranie karty, walkę z potworem czy wykorzystanie zdolności jednej ze swoich postaci, a żeby takiej zdolności użyć należy wyrzucić na kostkach liczbę większą lub równą od poziomu zdolności. Aby zwiększać nasze szanse będziemy zdobywać potężne artefakty, które dawać nam będą różnorakie premie, albo rzucimy klątwę na innego gracza aby utrudnić mu jego akcje. Celem gry jest pokonanie trzech potężnych potworów albo złożenie drużyny składającej się z sześciu różnych klas postaci.

1904

Opis

Liczba Graczy
2-6
Wiek
10+
Czas gry
30 - 60 min