Story Cubes: Tajemnice

14,35 zł
Brutto

Każdy ma jakieś swoje mniejsze lub większe tajemnice. Spokojnie, nie musisz się tym z nikim dzielić, bo to tajemnice. A jakie tajemnice ukrywa ten dodatek do Story Cubes? Cóż, przekonaj się i dodaj te kości do swojej kolekcji! Tylko ciiii... Nie chwal się nimi za bardzo przez rozpoczęciem rozgrywki żeby tajemnica nie stała się tajemnicą poliszynela...

Uwaga: To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagana jest jedna z podstawowych, dziewięciokościanych wersji Story Cubes.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Połącz Story Cubes: Tajemnice z jednym z podstawowych (składających się z dziewięciu kostek) zestawów Story Cubes i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu nie o dziewięć, lecz dwanaście obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!

0274

Opis

Liczba Graczy
1+
Wiek
6+
Czas gry
2-20 min

Zobacz także