Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie

215,95 zł
Brutto

Poczuj się jak uczestnik prawdziwej, załogowej misji na Marsa! Eksploruj nieznany świat oraz stawiaj czoła na bieżąco pojawiającym się problemom i awariom. Pierwsi Marsjanie oferują dwa tryby rozgrywki z możliwością wyboru poziomu trudności: kampanię oraz pojedyncze scenariusze, które wiernie odwzorowują realia przyszłej naukowej misji na Czerwoną Planetę.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie to niezwykła opowieść o ludziach walczących o przetrwanie poza krańcem zamieszkałego dotąd świata.

Ciąg misji składa się na dwie odrębne kampanie. Podejmij znaczące decyzje i zmierz się z ich konsekwencjami! Krok po kroku odkrywaj zwroty fabuły! W pudełku znajdziesz również sześć misji pojedynczych.

Dobierz odpowiedni dla siebie poziom trudności i tryb rozgrywki. Kim chcesz dzisiaj być? Naukowcem, odkrywcą, inżynierem? Gra zapewnia ogromną regrywalność, a zarazem przedstawiona w niej historia jest zawsze spójna i zgodna z podjętymi przez graczy decyzjami.

Jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji, która towarzyszy graczom i wzbogaca ich doznania. Zawiera ona ponad 500 wydarzeń i przygód, a jej algorytm zawsze dobiera je w taki sposób, aby stworzyć spójną opowieść, dopasować grę do ich potrzeb i umożliwić maksymalne zatracenie się w fabule.

Dwie kampanie

- Połącz misje w historię wiodącą do wielkiego finału

- Kształtuj bieg przyszłych wydarzeń

- Rozwijaj swoje postacie

Sześć samodzielnych misji

- Trzy poziomy trudności

- Trzy różne tryby (Eksploracja, Budowa, Badania)

Bezpłatna aplikacja

- Setki wydarzeń i przygód

- Dopasuj grę do swoich potrzeb

- Zapisuj stan gry, by móc kontynuować rozgrywkę później!

0831

Opis

Liczba Graczy
1-4
Wiek
14+
Czas gry
60-90 min