Horror w Arkham LCG: Zapomniana era

107,95 zł
Brutto

Trzeci duży dodatek do gry Horror w Arkham: Gra Karciana. Wyrusz do Meksyku i spróbuj przedrzeć się przez niegościnne lasy deszczowe aby odnaleźć ruiny starożytnych miast. Dodatek zawiera karty eksploracji, które mogą przedstawiać nowe lokalizacje bądź sprowadzać na nas nieznane dotychczas zagrożenia, 5 nowych kart badaczy czy 87 kart scenariuszy. Czy masz odwagę zgłębić najstraszniejsze tajemnice tego świata w nieprzyjaznych okolicznościach przyrody?

Uwaga: to nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Horror w Arkham: Gra Karciana.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Raz jeszcze udałem się w głąb posępnych ruin kryjących się wśród piasków...

- H. P. Lovecraft, „Zapomniane miasto”

Wydaje się nam, że znamy historię Ziemi, jednak istnieją tajemnice, które są starsze niż ludzka pamięć i prawdy, które zachwiałyby naszym postrzeganiem wszechświata. Kiedy słynny historyk Alejandro Vela odkrył jedną z takich tajemnic - ruiny pradawnego miasta Azteków - zapoczątkował ciąg wydarzeń, które mogą doprowadzić do poznania natury samego czasu.

Horror w Arkham: Gra karciana - Zapomniana era 1 do 4 badaczy dołączy do ekspedycji badającej azteckie ruiny i zapuści się w głąb niebezpiecznych lasów deszczowych i niezbadanych pieczar. Zdołają przetrwać tę ryzykowną wyprawę, czy może spotka ich marny koniec?

Rozszerzenie Horror w Arkham: Gra karciana - Zapomniana era zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Zapomniana era.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększą różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

0306

Opis

Liczba Graczy
1-4
Wiek
14+
Czas gry
30-60 min na scenariusz

Zobacz także