Horror w Arkham LCG: Dziedzictwo Dunwich

107,95 zł
Brutto

Pierwszy duży dodatek do gry Horror w Arkham: Gra Karciana zabierze Was między innymi na znany z okultystycznych badań Uniwersytet Miskatonic, do Clover Club- miejsca lubianego przez miejscowe gangi, do Muzeum Miskatonic oraz innych lokacji. Oprócz tego dostajemy 5 nowych kart badaczy (między innymi Pete Włóczęga ze swym wiernym psem Diukiem, Rex Murphy czy Jim Culver), 92 kart scenariuszy, 59 kart graczy, 5 małych kart badaczy oraz Księgę Kampanii. Dodatek mocno nawiązuje do słynnego opowiadania Lovecrafta, w którym w Dunwich pojawiła się zgroza straszliwsza i bardziej tajemnicza niż ktokolwiek jest w stanie sobie wyobrazić...

Uwaga: to nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Horror w Arkham: Gra Karciana.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

„Nawet ci, którzy znają fakty związane z koszmarem, jaki się tutaj wydarzył, nie potrafią powiedzieć, co się działo w Dunwich…”

- H. P. Lovecraft, Koszmar w Dunwich

Swego czasu w ustronnej wiosce Dunwich jakaś potworna istota siała grozę pośród mieszkańców. Koszmar zakończył się, dopiero gdy trzej profesorowie z Uniwersytetu Miskatonic – dr Armitage, dr Morgan i profesor Rice – przybyli do Dunwich i uzbrojeni w tajemną wiedzę, zdołali pokonać bestię. Teraz jednak, kilka miesięcy później, towarzysze doktora Armitage zniknęli w tajemniczych okolicznościach i uczony obawia się najgorszego.

Dziedzictwie Dunwich badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii wyruszą na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększają różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę.

Horror w Arkham: Gra karciana to kooperacyjna gra karciana, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

1170

Opis

Liczba Graczy
1-4
Wiek
14+
Czas gry
30-60 min na scenariusz

Zobacz także