Horror w Arkham LCG: Pożeracze Snów

107,95 zł
Brutto

Wyrusz w najbardziej psychodeliczną i surrealistyczną podróż swojego życia. Przenieś się do krainy snów- lecz nie tych kolorowych i odprężających a tych rodem z najstraszliwszych koszmarów. Koszmarów, które bezskutecznie spróbujesz zepchnąć na samo dno psychiki. Oto podróż, z której wielu nie powraca. A jeśli już powraca, to jego psychika jest w rozsypce a ciało poharatane. Masz odwagę zagłębić się w odmienne stany świadomości? Jeszcze możesz się wycofać...

Uwaga: to nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Horror w Arkham LCG.

Ilość

Są pewne zakrzywienia czasu, przestrzeni, wizji i rzeczywistości, które jedynie śniący jest w stanie przepowiedzieć... 

- H. P. Lovecraft, „Srebrny klucz”

 

Poza granicami świata jawy istnieje pewna ukryta kraina: zadziwiający świat wyobrażeń i koszmarów. Po przeczytaniu okultystycznych dzieł Virgila Graya opowiadających o jego podróżach do „Krain snów” postanawiacie sami wyruszyć w drogę i zobaczyć prawdę na własne oczy.

Jednak im bardziej zagłębiacie się w śledztwo, tym częściej zastanawiacie się, co jest rzeczywistością, a co fikcją? Jakie tajemnice kryją się w mrocznych, zakazanych miejscach po drugiej stronie bram snu?

 

W tym rozszerzeniu, które rozpoczyna piąty cykl Horroru w Arkham: Gry karcianej, 1-4 graczy wciela się w rolę grupy badaczy przemierzającej Krainy snów lub ich towarzyszy, którzy pozostali w świecie jawy. Zawiera ono 95 kart scenariuszy, wprowadzających nowe wyzwania, a także 56 kart graczy, pozwalających na nowe ścieżki rozwoju Waszych badaczy.

 

Horror w Arkham: Gra karciana - Pożeracze Snów składa się z dwóch pierwszych scenariuszy cyklu - po jednym scenariuszu dla każdej z obu grup. Na jakie dziwy i okropieństwa natkniecie się, gdy przekroczycie granice Waszych przebudzonych umysłów?

 

Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

1255

Opis

Liczba Graczy
1-2
Wiek
14+
Czas gry
60 - 120 min

Zobacz także