Android: Mainframe (edycja polska)

125,91 zł
Brutto

Android: Mainframe to osadzona w uniwersum Android gra oparta o mechanikę area control. Wciel się w Netrunnera, który za pomocą programów próbuje zabezpieczyć jak największą ilość danych. Planuj, zagrywaj odpowiednie karty, ryzykuj- czy lepiej poczekać ryzykując utratą danych ale przy odrobinie szczęścia zagarnąć ich więcej, czy po prostu brać co teraz los daje? Na te i inne pytania każdy Nerunner odpowiedź musi znaleźć sam!

Ilość

Biegnij szybko, wygrywaj grubo! Android: Mainframe to szybka gra strategiczna osadzona w uniwersum niedalekiej przyszłości Android.

Runners to określenie cyberprzestępców, którzy włamują się do sieci wielkich korporacji dla zdobycia sławy i ogromnych zysków. W tej grze, wcielasz się w jednego z 4 takich hakerów by dostać się do cennych kont bankowych.

Grę rozpoczyna się przez ustawienie swego pierwszego punktu wejścia. W kolejnych turach gracze mogą wykonać jedną z 3 akcji: Ustawić kolejny punkt wejścia, uruchomić program lub spasować. Twoim zadaniem jest używanie dostępnych programów by zabezpieczyć jak największą ilość cennych kont.

Większość programów tworzy ścieżki między poszczególnymi węzłami sieci, pozwalając Ci na położenie niebieskiego łącznika na planszy. Jeśli uda Ci się odciąć nimi obszar sieci zawierającego tylko Twoje punkty wejścia, zdobędziesz punkty zwycięstwa!

0019

Opis

Liczba Graczy
2-4
Wiek
14+
Czas gry
30 min