Sagrada

134,95 zł
Brutto

Ludzie dzielą się na dwa typy: jedni patrząc na piękne, lecz pracochłonne dzieła rozpływają się z zachwytu. Drudzy też się rozpływają, jednak w nieco inny sposób: jeju, że się komuś chciało! Wciel się w jednego z konstruktorów witraży z barcelońskiej Sagrada Familia i stwórz dzieło, które będzie gromadziło achy i ochy pierwszej grupy ;) Zamiast kolorowych szkiełek do wykorzystania masz różnobarwne kości, zamiast pracy na wysokości- wygodny stół i ulubione krzesło a zamiast poświęcania całego życia- półgodzinną rozgrywkę! Do tego przepiękne, kolorowe niczym karnawał w Rio komponenty! 4:0 dla gry, co nie? ;)

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Sagrada Familia, na zawsze niedokończone dzieło Gaudiego, architektoniczny cud upiększający centrum Barcelony, wymaga wymiany witraży, a Ty wraz z innymi uzdolnionymi artystami stajesz do konkursu na najlepszy projekt okna...

Pomóż dokończyć budowę jednej z najbardziej epickich konstrukcji, jakie widział świat!

Twoim zadaniem będzie stworzenie efektownego witrażu w legendarnej bazylice Sagrada Familia. Wybierz odpowiednie kostki i ułóż z nich witraż, który zapewni najwięcej punktów zwycięstwa!

Na czym polega gra Sagrada?

- Dobieraj kostki i układaj je tak, aby pasowały do wybranego wzoru

- Używaj narzędzi, które pomogą stworzyć witraż idealny

- Realizuj cele, które zapewnią dodatkowe punkty zwycięstwa.

0141

Opis

Liczba Graczy
1-4
Wiek
3+
Czas gry
30-45 min

Zobacz także