Catan: Kupcy i barbarzyńcy

107,91 zł
Brutto

Catan w dwie osoby? Z dodatkiem Kupcy i Barbarzyńcy wszystko jest możliwe! Dzięki kupcom sprzedającym marmur i szkło jest tak jakby luksusowo, niestety dzięki barbarzyńcom jest tak jakby niebezpiecznie. Przepędźcie tych ostatnich gdzie pieprz rośnie! Oprócz tego można wzbogacić rozgrywkę o karawany i egzotycznych kupców, w innym wariacie sprowadzić na Catańczyków jedyną pożądaną gorączkę- gorączkę złota lub, idąc za powiedzeniem że rybka lubi pływać, wyprawić się na szerokie wody by rozwinąć rybołówstwo!

Uwaga: to nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Catan.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!

Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

0291

Opis

Liczba Graczy
2-4
Wiek
10+
Czas gry
60 min

Zobacz także