Catan - Żeglarze (nowa edycja)

116,95 zł
Brutto

Złap wiatr w żagle i wyrusz na spotkanie przygodzie! Dodatek Catan - Żeglarze zaopatrzy naszych osadników w statki umożliwiające eksplorację morza i kolonizowanie nowych wysp. Kto wie, może na którejś z nich odkryjesz złotonośną rzekę?

Uwaga: to nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Catan.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzięki temu dodatkowi, „Osadnicy z Catanu” stają się jeszcze bardziej różnorodni. Dzięki wprowadzeniu statków oraz kilku nowych zasad gracze otrzymują nieskończoną liczbę nowych możliwości prowadzenia rozgrywek.
Minęły lata, a wyspa Catan została skolonizowana. Żądni przygód mieszkańcy spoglądali coraz częściej w stronę morza - w kierunku nowych lądów. Wybudowali z drewna i wełny statki zdolne do morskich podróży i wyruszyli na podbój nieznanych ziem. Nie zwlekaj dłużej. Nowe przygody już czekają. Zbuduj własne statki i wypłyń w daleki rejs. Odkryj nowe, wspaniałe wyspy i wysepki Catanu. Czeka na Ciebie osiem rejsów przedstawiających historię odkryć Catanu. Osiem scenariuszy, dzięki którym przeżyjesz nowe przygody. Czy słyszysz jak żagle łopoczą na wietrze? Statek czeka, już czas wejść na pokład.

0290

Opis

Liczba Graczy
3-4
Wiek
10+
Czas gry
60 min

Zobacz także