Loża Szyderców: Black

107,95 zł
Brutto

Jeśli myślicie, że opis bez cenzury przyprawiał o szybsze bicie serca tylko za komuny, to jesteście w błędzie! Loża Szyderców w wersji Black jest jeszcze bardziej niegrzeczna niż jej biała siostra, do tego, jak na prawdziwego hardkora przystało, nie uznaje hamulców! To jak, szydzisz czy się wstydzisz? ;)

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Loża jeszcze nigdy nie była tak brutalna

Czarna Loża Szyderców to kolejna odsłona kultowej już imprezowej gry karcianej. Czym różni się od poprzednich wersji? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jedynie nowym, ciemnym opakowaniem.

Uczono Cię, że nie warto oceniać książki po okładce? W tym przypadku ta dewiza doprowadzi Cię donikąd. W Czarnej Loży zamknięto najczarniejsze demony, a oznacza to, że możesz się spodziewać… wszystkiego najgorszego. Znajdziesz w niej hasła, które przekraczają wszelkie normy - niekiedy nawet te dobrego smaku.

Uczciwie ostrzegamy - szyderca został na dobre spuszczony z łańcucha i trafił wprost do czarnego pudła. Tym samym gra przeznaczona jest jedynie dla najtwardszych zawodników.

Idea Loży pozostaje oczywiście ta sama. Korzystając z dostępnych kart, masz za zadanie udzielić jak najlepszej odpowiedzi na zadane pytania. Dla spragnionych nowości: 

- nowa forma pytań,

- nowe karty kolekcjonerskie.

Czym Loża Szyderców różni się od Cards Against Humanity?

- Zasady - liberum veto!, czasoprzyspieszacz, why so serious?!

- Rozgrywka - sędzia, który zmienia się co rundę i rozdziela punkty wg własnego uznania.

- Karty - teksty są autorskie i dopasowane do polskiego kanonu humoru.

- Idea - staramy się oderwać ludzi od komputerów nie tylko za sprawą naszej gry, ale i organizowanych przez nas eventów.

Opcjonalne tryby rozgrywki:

- Why so serious? - Joker (sprytnie udający kartę odpowiedzi) rzucony przez gracza natychmiast zmienia zadane w danej rundzie pytanie. Odpowiedzi pozostałych uczestników, pomimo wykorzystanej karty akcji, pozostają takie same. Joker to siedlisko absurdu, ale i najlepszych kombinacji.

- Liberum Veto - Sędzia nie pochwala Twojego poczucia humoru? Krzyknij: veto! Gracz, który nie zgadza się z werdyktem, ma jednorazowe prawo do zakwestionowania wyniku (kto pierwszy, ten lepszy – w każdej rozgrywce możliwe jest tylko jedno “veto”). W tej sytuacji pozostali gracze głosują pomiędzy dwiema spornymi odpowiedziami (dotychczas uznawanej za zwycięską i autorstwa wetującego). Wygrałeś? Dostajesz punkt! W przeciwnym razie tracisz punkt i prawo do kolejnego “veto”.

- Czasoprzyspieszacz - Każda rozgrywka przeciąga się w nieskończoność z powodu niezdecydowania niektórych graczy? Powiedz: dość tego! Czasoprzyspieszacz zezwala sędziemu na rozpoczęcie głośnego odliczania do 9 w momencie, gdy otrzyma pierwszą odpowiedź. Gracz, który rzucił kartę po czasie, nie bierze udział w danej rozgrywc

0872

Opis

Liczba Graczy
4-12
Wiek
16+

Zobacz także