5 Sekund

79,95 zł
Brutto

Zadano Ci pytanie. Masz tylko 5 sekund, żeby podać 3 odpowiedzi. W tle słyszysz nieznośny dźwięk jaki wydaje "klepsydra" odmierzająca czas. Czy uda Ci się odpowiedzieć bez narażenia się na śmieszność? :-) 5 Sekund to szybka gra imprezowa, w której musimy wykazać się odpornością na stres i nie zrażać się, jeżeli nasza odpowiedź spowoduje ryk śmiechu innych graczy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Gra, w której szybko myślisz i szybko mówisz

Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz.

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!

Możliwość rozgrywki bez planszy! Grę poleca "Czwórka" Polskiego Radia.

0003

Opis

Liczba Graczy
3-6
Wiek
8+
Czas gry
30 - 60 min