Piranie!

71,95 zł
Brutto

Są takie rejony na świecie gdzie piranie są równie popularne co u nas disco polo i schabowy z ziemniaczkami po rosołku. Niestety czasami podróżnicy muszą przekroczyć wody obfitujące w te krwiożercze ryby. Dobrze by było do takiej wody nie wpaść- to znaczy dla podróżnika niedobrze, dla piranii dobrze, dla kogoś kto podróżnikowi życzy źle też dobrze, za to dla jego ubezpieczalni niedobrze. A tak do rzeczy: przemieszczajcie Carlosa, słynnego badacza wyspy San Escobar tak, aby nie wpadł do wody w Waszej turze! Oszczędzajcie drewniane bele aby zbudować mu naprędce drogę a jeśli już ich nie macie- klops, karna pirania! Kto zbierze trzy, przegrywa!

Ilość
Aktualnie brak w magazynie. Czas realizacji zamówienia do 30 dni.

Na legendarnej wyspie San Escobar gracze spotykają poszukiwacza przygód - Carlosa. Zadanie jest proste: przemieszczać go po planszy w taki sposób, aby nie wpadł do rzeki pełnej piranii. Pozostali gracze zrobią jednak wszystko, aby Carlos wpadł do wody właśnie w Twojej kolejce! W takiej sytuacji otrzymasz piranię, czyli punkt karny. Gra kończy się, gdy któryś z graczy otrzyma trzecią piranię - osoba ta przegrywa, a pozostali gracze wspólnie zwyciężają.

Proste zasady gry!

- Każdy gracz w tajemnicy wybiera jedną kartę. Karty wskazują kierunek, w którym Carlos będzie przemieszczany na planszy. Rywale nie wiedzą, w którym kierunku przesuniesz Carlosa, ale i Ty nie znasz ich zamiarów!

- W swojej kolejce odkrywasz kartę i przesuwasz Carlosa. Jeśli grozi mu wpadnięcie do wody, szybko budujesz mu drogę z drewnianych pali. Następnie kolejni gracze ujawniają swoje karty i przemieszczają Carlosa na planszy.

- Jeśli któremuś graczowi zabraknie drewnianych pali i Carlos wpadnie do wody, gracz dostaje punkt karny! Przegra osoba, która zgromadzi 3 punkty karne.

Opis

Liczba Graczy
2-6
Wiek
7+
Czas gry
Do 30 min